Tetra topítko HT 75 Aquarium Skvělá cena!!!

Vysoce výkonné topítko Tetra s nastavitelnou teplotou ohřevu. Je plně ponořitelné, při fázi ohřevu svítí kontrolka, odolná borosilikátová trubice chránící dvojitý keramický topný článek. Testováno TÜV.

506
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Tetra topítko HT 75 Aquarium Skvělá cena!!!. Cena, koupit topítka a teploměry v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Rovnoměrné, spolehlivé rozvedení tepla je základem optimálního klimatu v akváriu. Topné těleso s termostatem zajišťuje optimální teplotu v mořských a sladkovodních akváriích. Teplotu stačí nastavit jednou a více se již nemusíte starat. Lze jej celé ponořit do vody a je v akváriu málo viditelné. Teplota je nastavitelná v intervalu 0,5°C od 19 do 31 °C.Vhodné pro akvária o objemu 60 - 100 l.
 
Spotřeba energie: 75 W 
Velikost: 27 cm 
 

Parametry:

Tetra topítko HT 75 Aquarium
Velikost balení 200 ÷ 400 g
Značka Tetra
Tetra

Komentáře 0