Textilní pytlík s ocáskem Kong Kickeroo Kitten MIX barev 21 cm

Kong Kickeroo je statný soupeř pro rváčská koťátka! Měkký pytlíček se šantou, šustivou fólií a huňatým ocáskem podporuje hru vleže - nutí koťátko maximálně zapojovat nejen tlapky, ale celé nohy, zoubky i ocas. A je super, že po boji Kickeroo poslouží jako polštářek.

Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
107
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Textilní pytlík s ocáskem Kong Kickeroo Kitten MIX barev 21 cm Skvělá cena!!! Cena, koupit hračky pro kočky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Speciálně vyvinuto pro koťata, podporuje celotělový zápas včetně kopání, kousání a objímání. Šustivý zvuk dodává vzrušení a vzbuzuje větší touhu po hře. Kickeroo je velice oblíbená a bezpečná hračka, koťátka si ji velice oblíbí a nezřídka si ji střeží až do dospělosti. Uvnitř polštářku je kočičí šanta, která má povzbuzující a následně uklidňující efekt.
Hračka se vyrábí v několika různých barvách. Provedení zasíláme dle aktuální skladové zásoby. Děkujeme za pochopení. 
 
Rozměry: 
21,5 x 5,7 x 3,2 cm
 

Parametry:

Druh hračky tunely, ostatní hračky
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Kong
Kong

Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0