Tommi kulatý proutěný pelíšek 50 cm Skvělá cena!!!

Milovníci povalování a relaxu, máme pro vás skvělý kousek! Kulatý pelíšek Tommi z přírodního proutí je dokonale komfortní pro spánek v klubíčku i povalování s podepřenou hlavou. Vnitřní polštářek je oboustranný a pratelný. Pelíšek tak bude vždy upravený a čistý.

712
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Tommi kulatý proutěný pelíšek 50 cm Skvělá cena!!!. Cena, koupit pelíšky a pelechy pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Nepřehlédnutelný pelíšek Tommi ve stylu Provance si zamiluje každý chlupáč. Je přírodní, velmi pohodlný a útulný. Polštářek můžete prát, nebude vás tedy trápit nepříjemný zápach. A pelíšek bude vždy svěží a čistý. Potah je ušitý z příjemné imitace veluru. Krásný a funkční doplněk, který zpříjemní interiér vašeho domova.
 
Rozměry:průměr 50 cm, výška 17 cm 

Parametry:

Tommi kulatý proutěný pelíšek 50 cm
Velikost balení 0,9 ÷ 3 kg
Značka Tommi
Typ pelechu proutěný
Velikost psa malý
Barva bílá
Tommi

Komentáře 0