Tommi proutěný koš na zadní nosič kola

Krásný a snadno připevnitelný koš Tommi pro společné cyklovýlety. Výhodou je nízká hmotnost, ochranné víko a dostatek prostoru. Koš se pomocí šroubovacího mechanismu upevňuje na zadní nosič kola. Díky nosnosti 12 kg vyhovuje naprosté většině malých psů.

Rozměr
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
1 049
 • Zdarma
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Tommi proutěný koš na zadní nosič kola Skvělá cena!!! Cena, koupit boxy na kolo pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Tommi koš je vyrobený z proutí. Je tak pevný ale lehký. Drátěná karabina brání pejskovi ve vyskočení ven z koše. Kovový upínací mechanismus se ovládá otáčením šroubu. Tím se mechanismus stáhne a sevře dráty nosiče.

Koš se tak jednoduše a stabilně připevní. Přemístění koše na jiné kolo je rychlé a jednoduché. Mechanismus je kompatibilní s různými druhy zadních nosičů. Vhodné pro malé psy o hmotnosti do 12 kg.

Parametry

 • Rozměry: 50 x 38 cm, výška 55 cm 
 • Tommi proutěný koš na zadní nosič kola: 55 cm
 • Velikost balení: 0,9 ÷ 3 kg

Tommi

Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 1