Tommi proutěný koš na zadní nosič kola 55 cm Skvělá cena!!!

Krásný a snadno připevnitelný koš Tommi pro společné cyklovýlety. Výhodou je nízká hmotnost, ochranné víko a dostatek prostoru. Koš se pomocí šroubovacího mechanismu upevňuje na zadní nosič kola. Díky nosnosti 12 kg vyhovuje naprosté většině malých psů.

1 051
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • Zdarma
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Tommi proutěný koš na zadní nosič kola 55 cm Skvělá cena!!!. Cena, koupit boxy na kolo pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Tommi koš je vyrobený z proutí. Je tak pevný ale lehký. Drátěná karabina brání pejskovi ve vyskočení ven z koše. Kovový upínací mechanismus se ovládá otáčením šroubu. Tím se mechanismus stáhne a sevře dráty nosiče. Koš se tak jednoduše a stabilně připevní. Přemístění koše na jiné kolo je rychlé a jednoduché. Mechanismus je kompatibilní s různými druhy zadních nosičů. Vhodné pro malé psy o hmotnosti do 12 kg.
 
Rozměry:50 x 38 cm, výška 55 cm 

Parametry:

Tommi proutěný koš na zadní nosič kola 55 cm
Velikost balení 0,9 ÷ 3 kg
Značka Tommi
Tommi

Komentáře 0