Tommi Solid tuhý šampon pro psy Eukalypt 200 g Skvělá cena!!!

Luxusní tuhý šampon s eukalyptem pro psy Tommi Solid. Tento český přípravek je ideální především pro krátkou nebo drsnou srst. Obsahuje především glycerin a výtažek z eukalyptu, skvěle a jemně čistí a výborně se s ním pracuje.

78
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Tommi Solid tuhý šampon pro psy Eukalypt 200 g Skvělá cena!!!. Cena, koupit šampony a kondicionéry pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Tuhý šampon s přírodními výtažky jemně pečuje o srst a kůži vašeho pejska. Oproti tekutým šamponům, které musíte průběžně odlévat, se s tuhým šamponem pracuje mnohem komfortněji a díky šňůrce ho máte stále při ruce a nebo rovnou na zápěstí. Tommi Solid je ideální především pro krátkou nebo drsnou srst, je však vhodný na jakýkoli typ srsti.
 
Použití:Pomocí šamponu vytořte pěnu, důkladně s ní psí srst umyjte a důkladně opláchněte. Při použití na delší srst nezapomeňte použít kondicionér.
 
Hmotnost:200 g (+- 10 g) 
 
 

Parametry:

Tommi Solid tuhý šampon pro psy Eukalypt 200 g
Typ péče pro každou srst; pro krátkou srst
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Tommi
Tommi

Komentáře 0