Tommi travní hnízdo Double pro hlodavce Skvělá cena!!!

Pelíšek, prolézačka nebo skrýš? Váš malý kamarád má spoustu možností využití. Hnízdo je zcela přírodní a je vyrobena ze sušené trávy. Zdravotně nezávadné a bez přidaných barviv. Ideální doplněk všech klecí, vhodný i k beztrestnému okusování.

64
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Tommi travní hnízdo Double pro hlodavce Skvělá cena!!!. Cena, koupit domky a kolotoče pro hlodavce v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Malá zvířata ke svému přirozenému způsobu života potřebují možnost úkrytu a nerušeného odpočinku. Travní hnízdo je tak ideální doplněk všech klecí. Nabízí široké možnosti prolézání, díky dvěma velkým a osmi malým otvorům. Na výrobu se používá sušená tráva, je tedy ze 100 % přírodního materiálu a zcela zdravotně nezávadný. Takže se nemusíte bát, pokud se zvířátko rozhodne hnízdo  ochutnat :)
Velikostně je vhodné pro menší hlodavce.
 
Vyrobeno ze sušené trávy. Bez přidaných barviv.Rozměry: 19 x 10 x 8 cm (délka x šířka x výška)

Parametry:

Tommi travní hnízdo Double pro hlodavce
Určeno pro křečka; myši a potkany; pískomila; burunduka; osmáka
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Tommi
Tommi

Komentáře 0