Tommi travní iglú pro hlodavce Skvělá cena!!!

Pelíšek nebo skrýš? Váš kamarád má spoustu možností využití. Zcela přírodní igú je vyrobeno ze sušené trávy. Zdravotně nezávadný a bez přidaných barviv. Ideální doplněk všech klecí, vhodný i k beztrestnému okusování. Velikostně je vhodný pro křečky, myšky a ostatní malé hlodavce.

44
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Tommi travní iglú pro hlodavce Skvělá cena!!!. Cena, koupit domky a kolotoče pro hlodavce v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Malá zvířata ke svému přirozenému způsobu života potřebují možnost úkrytu a nerušeného odpočinku. Travní iglú je tak ideální doplněk všech klecí. Na výrobu se používá sušená tráva, je tedy ze 100 % přírodního materiálu a zcela zdravotně nezávadné. Takže se nemusíte bát, pokud se zvířátko rozhodne ochutnat :)
Velikostně je vhodný pro křečky, myšky a ostatní malé hlodavce.
 
Vyrobeno ze sušené trávy. Bez přidaných barviv.Rozměr: 10 cm

Parametry:

Tommi travní iglú pro hlodavce
Určeno pro myši a potkany; křečka; pískomila; osmáka; burunduka
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Tommi
Tommi

Komentáře 0