Tommi travní tunel pro králíka 43 cm Skvělá cena!!!

Pelíšek, prolézačka nebo skrýš? Váš králíček má spoustu možností využití. Zcela přírodní tunel je vyroben ze sušené trávy. Zdravotně nezávadný a bez přidaných barviv. Ideální doplněk všech klecí, vhodný i k beztrestnému okusování. Velikostně je vhodný králíčky, činčily a morčátka.

240
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Tommi travní tunel pro králíka 43 cm Skvělá cena!!!. Cena, koupit domky a kolotoče pro hlodavce v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Malá zvířata ke svému přirozenému způsobu života potřebují možnost úkrytu a nerušeného odpočinku. Travní tunel ve tvaru je tak ideální doplněk všech klecí. Na výrobu se používá sušená tráva, je tedy ze 100 % přírodního materiálu a zcela zdravotně nezávadný. Takže se nemusíte bát, pokud se zvířátko rozhodne tunel ochutnat :)
Velikostně je vhodný pro králíčky, činčily a morčátka.
 
Vyrobeno ze sušené trávy. Bez přidaných barviv.Rozměry: 43 x 29 x 24 cm (délka x šířka x výška)

Parametry:

Tommi travní tunel pro králíka 43 cm
Určeno pro morče; činčilu; králíka
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Tommi
Tommi

Komentáře 0