Trixie box se stříškou na řídítka kola 47 cm Skvělá cena!!!

Komfortní přepravní koš Trixie v elegantním designu. Je vybaven pevným madlem, pláštěnkou i síťovanou stříškou, kterou lze rozepnout nebo zcela odepnout. Koš je vhodný i pro umístění na řídítka elektrokol.

2 116
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • Zdarma
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Trixie box se stříškou na řídítka kola 47 cm Skvělá cena!!!. Cena, koupit boxy na kolo pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Předností boxu Trixie je jednak jeho neutrální a krásný design a také jeho funkčnost. Umožní pejskovi komfortně cestovat v horku i v dešti. Před sluníčkem chrání síťovaná skládací stříška, kterou můžete rozepnout a před deštěm pláštěnka. Obě stříšky lze zcela sejmout a koš používat bez nich. Díky rychloupínacímu systému můžete koš během chviličky z kola sejmout a odnést si ho podobně jako nákupní košík. Samotný koš má pevnou konstrukci, která je polstrovaná textilem, dno je měkké a vyjímatelné. Samozřejmostí je i bezpečnosní pásek s karabinkou, za kterou pejska připnete (za postroj, nikdy ne za obojek). Vhodné i pro elektrokola. 
 
Při instalaci dodržujte pokyny výrobce a nepřekračujte maximální nosnost koše. Po prvním upevnění doporučujeme nejprve jízdu bez vašeho mazlíčka. Místo něj vložte do koše zátěž odpovídající hmotnosti psa. Tak se ujistíte, že máte koš upevněný správně. 
 
Rozměry:41 x 29 x (v) 47 cm, nosnost max. 6 kg 
 

Parametry:

Trixie box se stříškou na řídítka kola 47 cm
Velikost balení 0,9 ÷ 3 kg
Značka TRIXIE
Trixie

Komentáře 0