Trixie cestovní silikonová miska s pevným okrajem MIX barev 1 l Skvělá cena!!!

Silikonová miska Trixie s pevným okrajem umožňuje pohodlné pití, nebortí se a nedeformuje. Je lehká, nerozbije se a během vteřinky ji složíte i rozložíte. Vejde se do každé tašky a můžete ji připnout i na batoh nebo vodítko díky praktickému poutku.

240
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Trixie cestovní silikonová miska s pevným okrajem MIX barev 1 l Skvělá cena!!!. Cena, koupit cestovní misky a láhve pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Silikonová cestovní miska je věc! Měkká, nerozbitná, skladná a lehká. Hodí se na každý výlet i závody. Díky sklapování nezabere téměř žádné místo. Hodí se na vodu i granule. Plastový okraj zabraňuje deformaci misky během krmení i pití. Mytí misky je hračka.
 
Miska se vyrábí v několika různých barevných variantách. Provedení zasíláme dle aktuální skladové zásoby. Děkujeme za pochopení. 
 
Objem:1 l; průměr okraje: 18 cm 

Parametry:

Trixie cestovní silikonová miska s pevným okrajem MIX barev 1 l
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka TRIXIE
Trixie

Komentáře 0