Trixie prostírání pod misky ve tvaru ryby 35 cm Skvělá cena!!!

Prostírání pod mističky je skvělý pomocník. Jednak mističkám zajistí stabilitu a krmení je tak mnohem pohodlnější, a navíc, podlaha okolo zůstane čistá. Krásné prostírání Trixie ve tvaru ryby je vyrobené z gumy, je odolné a snadno omyvatelné.

204
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Trixie prostírání pod misky ve tvaru ryby 35 cm Skvělá cena!!!. Cena, koupit misky pro kočky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Prostírání pod mističky je skvělý pomocník. Jednak mističkám zajistí stabilitu a krmení je tak mnohem pohodlnější, a navíc, podlaha okolo zůstane čistá. Krásné prostírání Trixie ve tvaru ryby je vyrobené z gumy, je odolné a snadno omyvatelné. Výhodou je zvýšený okraj, který zajistí, aby se i případná voda z rozlité misky nedostala z prostírání pryč. Lze mýt i v myčce nádobí.
 
 
Rozměry:35 x 22 cm 

Parametry:

Trixie prostírání pod misky ve tvaru ryby 35 cm
Typ misky prostírání pod misky
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka TRIXIE
Trixie

Komentáře 0