Velice praktická a komfortní přepravka pro bezpečnou přepravu vašich miláčků. Trixie Skudo Car nabízí prostor, přítmí, bezpečí, výklopná kovová dvířka a integrované úchopy. Přepravku snadno rozložíte a umyjete. Skudo je nejlepší parťák na cesty.

Počet
1 889
done Dostupnost: 2-3 týdny

Trixie Skudo Car přepravka pro psy S-M Skvělá cena!!! Cena, koupit přepravní boxy a přepravky pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Velice praktická a komfortní přepravka pro bezpečnou přepravu vašich miláčků. Trixie Skudo Car nabízí prostor, přítmí, bezpečí, výklopná kovová dvířka a integrované úchopy. Přepravku snadno rozložíte a umyjete. Skudo je nejlepší parťák na cesty.
Bezpečnostní zámek dvířek se snadno ovládá, nikdy se však neodemkne náhodně. Ani šikovná packa prostrčená mříží dvířek zámek neodjistí.
 
Hlavní přednosti přepravky Trixie Skudo Car:
 • zkosený tvar šetří místo v zavazadlovém prostoru
 • praktické i pro vozy typu sedan
 • velice odolný a pevný plast
 • kovová dvířka se spolehlivým zámkem
 • dvířka se vyklápí směrem vzhůru
 • 2  úložné přihrádky pod madly
 • pevné boční klipy
 • snadné čištění
 • maximální cirkulace vzduchu
 • integrovaná madla
 • drenážní podložka 
Rozměry přepravek Trixie Skudo Car:
 Velikost přepravky
 Délka
 Šíře
 Výška
 S-M
 77 cm
 44 cm
 54 cm
 M
 89 cm
 51 cm
 62 cm
 M-L
 100 cm
 60 cm
 68 cm

Parametry:

Trixie Skudo Car přepravka pro psy S-M
Typ přepravky plastová
Velikost balení 3 ÷ 10 kg
Velikost psa malý
Značka TRIXIE

Mnoho z našich produktových řad je vyvíjeno, kontrolováno a testováno vlastními specialisty. Je samozřejmé, že naše výrobky mají nejvyšší kvalitu, a případné stížnosti také pečlivě zvažujeme. Zatímco naše nejmodernější logistické služby zajišťují rychlou dodací kapacitu, naši vysoce motivovaní zaměstnanci představují zákaznicky orientované služby.

Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0