Trixie Slide & Feed strategická hra MIX barev 30 cm

Hračičky pro chytré hlavičky - to jsou interaktivní hry Trixie Dog Activity. Slide & Feed kombinuje posuvné kloboučky se zpomalující miskou. Hra je vhodná i pro začátečníky, kteří se s tímto druhem zábavy teprve seznamují.

Počet
9x9x nabízí 30 dní od obdržení vložek bez otázek.
V ČR nabízíme také dopravu zdarma a vrácení zdarma. Pokud se vám produkt nevejde do obuvi, rádi jej vyměníme.
Vložky 9x9x předefinují, co může být vložka, a chceme, abyste to cítili sami!
Dostupný: Česká republika
313
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Payment
Nebo
Platba na dobírku

Trixie Slide & Feed strategická hra MIX barev 30 cm Skvělá cena!!! Cena, koupit hračky pro kočky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Kočky i psi milují pamlsky, hru i mentální zaměstnání. Tak jim tohle vše dopřejte interaktivní hrou Trixie Slide & Feed. Tato odolná hra má ve středu hlubší zpomalující misku - dobroty z drážek dostane jen šiková packa nebo čumák. Nopak kloboučky pamlsky překrývají, je nutné je odsunout do strany. Pak jsou dobroty na dosah.
Hra se vyrábí ve více barevných variantách. Provedení zasíláme dle aktuální skladové zásoby. Děkujeme za pochopení. 
Hlavní přednosti hry Trixi Slide & Feed:
 • lze využít jako misku pro pomalejší krmení
 • velikost je vhodná pro všechny psy i kočky
 • protiskluzový silikonový okraj zabraňuje posouvání
 • perfektní zábava, kterou si každý mazlík zamiluje
 • odolný plast - lze mýt v myčce nádobí
 • mentální rozvoj
 • včetně návodu s tipy a triky pro optimální trénink
Rozměry:27 x 30 cm

Parametry:

Velikost balení 400 ÷ 900 g
Velikost psa malý; střední; velký
Značka TRIXIE
Typ hračky interaktivní

Many of our product lines are developed, inspected and tested in house by specialists. It goes without saying that our products have the highest quality, and we consider any complaints carefully as well. While our state-of-the-art logistics services ensure fast delivery capacity, our highly motivated employees stand for customer-oriented service.

Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0