Vetericyn Skvělá cena!!!

 • USA značka
 • neobsahuje antibiotika
389
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Vetericyn Skvělá cena!!!. Cena, koupit lékárna pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Účinná péče o uši psů a jiných zvířat. Neobsahuje antibiotika, netoxický.

Vyrobeno v USA.

Řada péče o uši Vetericyn byla navržena se zřetelem na všechny typy tvarů uší. Pomáhá při úlevě od podráždění vnějšího ucha a zvukovodu a při svědění, vhodný k odstranění nečistot a cizích materiálů. Praktický při čištění uší, drenáži a při výtoku. Neštípe, pro zvíře není jakkoli nepříjemný. Efektivně omezuje zápach z uší. Lze používat jako každodenní péči.

Přípravky Vetericyn mají vyvážené pH a využívají technologii na bázi kyseliny chlorné. Tuto kyselinu produkuje imunitní systém zvířete, a proto je pro organizmus zcela přirozená. Narozdíl od podobných přípravků je Vetericyn zcela netoxický a neničí zdravou tkáň.

 1. Netoxický.
 2. Neobsahuje steroidy, antibiotika, jód ani alkohol.
 3. Bezpečný v případě olízání nebo požití.
 4. Lze používat v oblasti kolem očí, uší a tlamy.
 5. Šetrný k životnímu prostředí, nevyžaduje speciální likvidaci.
 6. Neštípe ani nedráždí.
 7. Stimuluje imunitní systém zvířete.
 8. Bez vedlejších účinků a alergických reakcí.

Použití

Je-li na místě rány příliš mnoho srsti, dejte ji stranou. V případě nutnosti ji ostřihejte. Nastavte trysku kapátka. Postižené místo na uchu nebo uvnitř ucha saturujte přípravkem. Je-li nutno použít krytí, saturujte jej přípravkem Vetericyn při každé výměně. Opakujte 3-4krát denně, dokud se rána nezahojí. Oplachování není nutné. Rychlejšího hojení lze dosáhnout, jsou-li rány očištěné a udržovány vlhké. Přípravek je bezpečný při použití v okolí úst, nosu, uší a očí. Přípravek není určen na infekce vnitřního ucha.

Objem
88,5 ml

Komentáře 0