Ultralehké vodítko s horolezeckou karabinou, která je koncipována na zátěž 400 kg. Non-stop Rock Leash je skvělé vodítko pro velké i malé psy, je skutečně velice lehké, skladné a extra pevné. Popruh vodítka neřeže do ruky a je uživatelsky velice příjemný.

Počet
9x9x nabízí 30 dní od obdržení vložek bez otázek.
V ČR nabízíme také dopravu zdarma a vrácení zdarma. Pokud se vám produkt nevejde do obuvi, rádi jej vyměníme.
Vložky 9x9x předefinují, co může být vložka, a chceme, abyste to cítili sami!
549
done Skladem Odešleme 02.12.2020
 • +79 Kč
  Česká pošta

  1-3 pracovních dnů

 • +79 Kč
  DPD Pickup

  1-2 pracovních dnů

 • +59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  2-3 pracovních dnů

 • +99 Kč
  DPD Kurýr

  1-2 pracovních dnů

Nebo
Platba na dobírku (+49 Kč)

Vodítko Non-stop Rock Leash Black M 1,5 m Skvělá cena!!! Cena, koupit vodítka pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Ultralehké vodítko s horolezeckou karabinou, která je koncipována na zátěž 400 kg. Non-stop Rock Leash je skvělé vodítko pro velké i malé psy, je skutečně velice lehké, skladné a extra pevné. Popruh vodítka neřeže do ruky a je uživatelsky velice příjemný.
 
Hlavní přednosti vodítka Non-stop Rock Leash:
 • extra pevné vodítko
 • horolezecká karabina s nosností 400 kg
 • pevný ale komfortní popruh, který neřeže
 • atraktivní barevné provedení
 • velice nízká hmotnost (od 70 g)
 • vhodné pro psy všech velikostí
Rozměry vodítka Rock Leash:
 Označení vodítka
 Délka 
 Šíře
 S
 1,5 m
 10 mm
 M
 1,5 m
 15 mm 
 L
 1,7 m
 20 mm
 
Co o sobě říká výrobce? Používáme jen materiály prověřené drsnými severskými podmínkami. Kompromisy neděláme, abychom mohli klidně spát, když vy jste venku. O vybavení přemýšlíme jinak. Nevěříme zažitým pravidlům a hledáme cesty, jak dělat bezpečnější a pohodlnější vybavení. Pro vás i pro psy. Spolupracujeme se závodníky a dobrodruhy, abychom vám nabídli funkční vybavení, na které se můžete spolehnout při každé příležitosti. 

Parametry:

Vodítko Non-stop Rock Leash Black M 1,5 m
Velikost balení 200 ÷ 400 g
Značka Non-stop
Typ vodítka ploché
Barva černá, šedá
Velikost psa střední
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0