Ferplast Hemmy je elegantní voliéra pro andulky a exotické ptáky. Je vyrobena ze dřeva, které je ošetřeno speciálním netoxickým nátěrem pro dlouhou životnost a odolnost. Čistění klece je díky spodní zásuvce velice rychlé a jednoduché. Klec má poškozený obal a lehké kosmetické vady.

Počet
5 205
done Skladem Odešleme 18.01.2021

 • Zdarma
  Česká pošta

  1-3 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Pickup

  1-2 pracovních dnů

 • Zdarma
  Balík na pobočku Zásilkovny

  2-3 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Kurýr

  1-2 pracovních dnů

Nebo
Platba na dobírku (+49 Kč)

Voliéra pro andulky Ferplast Hemmy (POŠKOZENÝ OBAL) Skvělá cena!!! Cena, koupit potřeby pro ptactvo v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Sleva 5% - tato klec má poškozený obal a drobné kosmetické vady.
Hemmy je moderní, pečlivě navržená dřevěná voliéra, lakovaná v jemných pastelových barvách a doplněná vším, co potřebujete pro pohodlné ubytování několika ptáků. Snadno se čistí díky vyjímatelnému vnitřnímu zásobníku. Má také kolečka, což usnadňuje přesun na oblíbené místo. Uvnitř můžete umístit základní příslušenství, jako jsou houpačky, pítko a otočné krmitko Brava 6. Tyto doplňky jsou součástí voliéry. Hemmy je první voliéra Ferplast s označením Treefriend. Toto označení nám říká, že jediné použité dřevo pochází z lesů spravovaných v souladu se zásadami udržitelnosti životního prostředí.
Voliéra je v přední části ozdobena reliéfem ptáčků.
 
Hlavní přednosti voliéry Hemmy:
 • mnoho prostoru
 • exkluzivní design
 • kvalitní a přírodní dřevo
 • ochranný nátěr pro maximální životnost dřeva
 • prostorná dvířka pro přístup do klece (boční i přední)
 • výsuvný zásobník pro zachycení trusu a nečistot
 • snadná údržba
 • krásný vzhled
 • kolečka
 • označení Treefriend  
Rozměry:
84,5 x 65,5 x výška 165 cm
 
V případě zájmu je možné voliéru doručit také prostřednictvím dopravy Rychlý pes. Je však nutná předchozí domluva vzhledem k omezené přepravní kapacitě. Máte-li zájem o doručení tohoto zboží Rychlým psem, prosím, kontaktujte nás na naší infolince 800 888 734. Děkujeme za pochopení. 
 
Z důvodů nadlimitních rozměrů nelze tento produkt doručit přepravní službou PPL ani DPD. Děkujeme za pochopení.  

Parametry:

Voliéra pro andulky Ferplast Hemmy (POŠKOZENÝ OBAL)
Druh produktu klece, budky
Velikost balení 10 ÷ 20 kg
Značka Ferplast
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0