Výhodný set Hill's PD Feline Metabolic Stew Chicken & Vegetable 82 g 9+3 ZDARMA

Hill's Prescription Diet Feline Stew Metabolic Feline with Chicken & Vegetables je skvělá konzerva se šťavnatými masovými kousky. Nabízí kompletní dietetické krmivo ke snížení nadměrné tělesné váhy a udržení zdravé váhy u dospělých koček. Toto dietetické krmivo má nízkou koncentraci energie. Výhodný set 9+3 ks zdarma.

Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
337
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Výhodný set Hill's PD Feline Metabolic Stew Chicken & Vegetable 82 g 9+3 ZDARMA Skvělá cena!!! Cena, koupit veterinární diety pro kočky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Set obsahuje:
 •  12 ks Hill's PD Feline Metabolic Stew Chicken & Vegetable 82 g
 
Veterinární dieta v kapsičce Hill's pro kočky s nadváhou. Receptura Metabolic zajistí snížený přísun kalorií a zdravé a postupné snižování tělesné hmotnosti. Klinický prokázáno, že díky krmivu kočka po ukončení procesu hubnutí váhu znovu nenabere. Nová řada krmiv Stew nabízí lahodné masové kousky, které zajistí maximální chutnost krmiva.
 
Složení:vepřové, pšeničný lepek, kuře (2 %), kukuřičný škrob, celulóza, lněné semínko, sušené rajčatové výlisky, rýžová mouka, proteinový hydrolyzát, minerální látky, rýže, sušená mrkev, kokosový olej, rybí tuk, sušený špenát, vitamíny, taurin a stopové prvky. Zelenina celkem 2 %.
 
Průměrný obsah živin:Bílkoviny 38.0 %, tuky 12.9 %, sacharidy (NFE) 33.7 %, hrubá vláknina 9.0 %, vápník 1.02 %, fosfor 0.71 %, draslík 0.89 %, sodík 0.43 %, hořčík 86.047 M%, taurin 0.32 %, vitamín C 155 ppm, vitamín E 1121 IU/kg, Omega-3 mastné kyseliny 235.23 %, Omega-6 mastné kyseliny 114.35 %, L-karnitin 881.2 ppm.
 
Důležité upozornění: Ob­jednáním veterinárních dietních granulí nebo konzerv potvrzujete, že vaše kočka byl vyšetřen veterinářem, který na základě stanovené diagnózy doporučil užívání vybraného krmiva. Doporučujeme také nejméně jednou za 6 měsíců konzultovat další užívání s veterinářem a pokud se stav vaší kočky při užívání veterinární diety jakýmkoli způsobem zhorší, je nutné vyhledat okamžitou veterinární konzultaci.
 

Parametry:

Výhodný set Hill's PD Feline Metabolic Stew Chicken & Vegetable 82 g 9+3 ZDARMA
Indikace obezita
Typ diety konzerva, kapsička
Značka Hill’s
Hill’s

Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0