Vysoce výkonný síťový stříhací strojek Moser 1250 Max50 + bruska

Vysoce výkonný síťový střihací strojek pro psy Moser Max 50. Silný motor, celokovová střihací hlavice s výškou střihu 1 mm a šířkou 49 mm. Extrémně tichý chod, ergonomický tvar. V balení naleznete navíc Moser brusku drápků jako dárek.

Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
4 475
 • Zdarma
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Payment
Nebo
Platba na dobírku

Vysoce výkonný síťový stříhací strojek Moser 1250 Max50 + bruska Skvělá cena!!! Cena, koupit stříhací strojky na stříhání psů v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Vysoce výkonný síťový střihací strojek pro psy Moser Max 50. Silný motor, celokovová střihací hlavice s výškou střihu 1 mm a šířkou 49 mm. Extrémně tichý chod, ergonomický tvar.
 
Balení obsahuje:
 • 2 ks nástavců 6 a 13 mm
 • stříhací hlavici Moser 1 mm
 • olejničku
 • čistící kartáček
 • jako bonus je v této sadě speciální bruska zvířecích drápků Nail Grinder 
Profesionální síťový stříhací strojek Moser Max 50 je nejvýkonnější a zároveň nejtišší strojek v portfoliu značky Moser. Systém výměnných stříhacích hlavic - z velmi kvalitního materiálu, mimořádně silný motor, bez vibrací, extrémě tichý. Vyvážený ergonomický tvar, protiskluzová rukojeť, 3 m dlouhý síťový kabel, dlouhá životnost, snadná údržba strojku, jednoduché snímání střihací hlavice. Vyrobeno v Německu.
 
Nová speciální bruska zvířecích drápků Nail Grinder od německé značky Moser - bruska na psí a kočičí drápky na bateriový provoz ( 2x AA 1,5V). Bez kabelu, dvě rychlosti, super nízká hmotnost, tichý provoz. Mini Spot-Light - mini reflektor pro bezpečnou práci, dvě brusné hlavice, doporučeno Pet salony. Vyrobeno v Německu.
 

Parametry:

Vysoce výkonný síťový stříhací strojek Moser 1250 Max50 + bruska
Produkt stříhací strojky
Velikost balení 0,9 ÷ 3 kg
Značka Moser
Moser

Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0