WooBamboo Kartáček pro střední a velké psy Skvělá cena!!!

 • USA značka
 • 100% přírodní bambus
129
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

WooBamboo Kartáček pro střední a velké psy Skvělá cena!!!. Cena, koupit lékárna pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

WooBamboo Eko zubní kartáček pro psy a kočky.

Vyrobeno ze 100% přírodního bambusu.

Věděli jste, že pes jazykem nedosáhne mezi zuby a ret? Naše psy milujeme a věnujeme jim maximální péči, přitom jejich zubní hygienu často opomíjíme. Čištěním zubů psa předejdete nejen zápachu z tlamy, ale taky onemocněním, které mohou navýšit vaše účty za veterináře.

WooBamboo je 1. eco-friendly zubní kartáček pro psy a kočky na světě vyrobený ze 100% přírodního bambusu. Jeho ergonomický design byl vyvinutý tak, aby se pohodlně držel, zatímco speciálně seříznuté štětiny ze zubů a dásní vašeho psa odstraňují usazený plak i další nečistoty. Až bambusový kartáček doslouží, dejte ho psovi jako hračku! Předtím vytáhněte štětiny a umístěte je do tříděného odpadu.

K dispozici ve dvou velikostech.

 1. ECO-FRIENDLY ZUBNÍ KARTÁČEK PRO PSY A KOČKY
 2. VYROBENO ZE 100% PŘÍRODNÍHO BAMBUSU
 3. POTAŽENO NETOXICKÝM PŘÍRODNÍM VOSKEM
 4. NEOBSAHUJE LEPIDLO, FTALÁTY, OLOVO ANI BARVIVA
 5. SCHVÁLENO A DOPORUČENO VETERINÁŘI
 6. OBAL JE VYROBENÝ Z RECYKLOVANÝCH MATERIÁLŮ A LZE HO DÁLE RECYKLOVAT
 7. POTIŠTĚNO SÓJOVÝM INKOUSTEM

Věděli jste, že bambus je nejrychleji roustoucí květina na světě? WooBambo je značka založená v USA, která se rozhodla přinést ekologicky šetrné zubní kartáčky nejen pro nás páníčky, ale i pro naše psy a kočky. A podařilo se. Během 5 let WooBamboo prodala více než 2 miliony kartáčků z přírodního bambusu, takže dokázala nahradit stejný počet kartáčků z plastu. Kartáčky od WooBamboo se vyrábějí z nejkvalitnějšího Moso bambusu. Ten přirozeně ničí bakterie, takže je to skvělý materiál pro výrobu kartáčků!

Komentáře 0