WooBamboo zubní kartáček z bambusu pro střední a velké psy Skvělá cena!!!

Eco-friendly zubní kartáček WooBamboo je 100% z bambusu. Je tedy ekologický, kompostovatelný a navíc, bambus přirozeně ničí bakterie. Díky tomu je dentální hygiena s Woobamboo ještě dokonalejší. Až kartáček doslouží, můžete ho použít jako přírodní dentální hračku!

156
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

WooBamboo zubní kartáček z bambusu pro střední a velké psy Skvělá cena!!!. Cena, koupit péče o zuby a dentální hygiena psů v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

WooBamboo je 1. eco-friendly zubní kartáček pro psy na světě vyrobený ze 100% přírodního bambusu. Jeho ergonomický design byl vyvinutý tak, aby se pohodlně držel, zatímco speciálně seříznuté štětiny ze zubů a dásní vašeho psa odstraňují usazený plak i další nečistoty. Až bambusový kartáček doslouží, dejte ho psovi jako hračku! Předtím vytáhněte štětiny a umístěte je do tříděného odpadu.
 
Čím se kartáček WooBamboo pyšní?
 • eco friendly
 • vyrobeno ze 100% přírodního bambusu
 • je potažený netoxickým přírodním voskem
 • neobsahuje lepidla, ftaláty, olovo ani barviva
 • schváleno a doporučeno veterináři
 • recyklovaný a recyklovatelný obal
 • použitý inkoust je vyroben ze sóji
A navíc...
Věděli jste, že bambus je nejrychleji roustoucí květina na světě? WooBambo je značka založená v USA, která se rozhodla přinést ekologicky šetrné zubní kartáčky. A podařilo se. Během 5 let dokázala nahradit 2 miliony zubních kartáčků z plastu. Kartáčky od WooBamboo se vyrábějí z nejkvalitnějšího Moso bambusu. Ten přirozeně ničí bakterie, takže je to skvělý materiál!
 

Parametry:

WooBamboo zubní kartáček z bambusu pro střední a velké psy
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka WooBamboo
Forma přípravku kartáček

Věděli jste, že bambus je nejrychleji roustoucí květina na světě? WooBambo je značka založená v USA, která se rozhodla přinést ekologicky šetrné zubní kartáčky nejen pro nás páníčky, ale i pro naše psy a kočky. A podařilo se. Během 5 let WooBamboo prodala více než 2 miliony kartáčků z přírodního bambusu, takže dokázala nahradit stejný počet kartáčků z plastu. Kartáčky od WooBamboo se vyrábějí z nejkvalitnějšího Moso bambusu. Ten přirozeně ničí bakterie, takže je to skvělý materiál pro výrobu kartáčků!

Komentáře 0