Je váš pes přeborník v hltání krmiva? Žádná finta ho ještě neodnaučila tento zlozvyk? Čtvercová miska Zolux s mnoha různými výstupky a nepravidelnými mezerami donutí psa při krmení zpomalit, každou dávku granulí si musí pes pečlivě z misky vybrat.

Počet
229
done Dostupnost: 2-3 týdny

Nebo
Platba na dobírku (+49 )

Zolux čtvercová miska proti hltání 28,5 cm Skvělá cena!!! Cena, koupit misky pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Plastová, protiskluzová miska čtvercového tvaru pro psy. Členitost vnitřní části misky nutí jíst psa krmivo pomaleji, což zlepšuje trávení a snižuje riziko výskytu nadýmání a obezity. Miska je vhodná pro suché i mokré krmivo, středová část misky je odnímatelná a usnadňuje tak čištění. Misku je možné mýt v myčce nádobí. Pomalé krmení znamená pevnější zdraví. Takže výhra na druhou!
 
Rozměry misky:
28,5 x 28,5 x výška 7,5 cm; objem 1,6 l
 

Parametry:

Zolux čtvercová miska proti hltání 28,5 cm
Typ misky zpomalující, interaktivní
Velikost balení 400 ÷ 900 g
Velikost psa malý; střední; velký
Značka Zolux
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0