Zolux Cube 3 rohové škrabadlo 116 cm béžové Skvělá cena!!!

Krásné a variabilní škrabadlo Zolux 3. Je vhodné především do menších prostor, dá se umístit do rohu a s výškou 116 cm nebude příliš zasahovat do okolí. Předností je vysoká stabilita, robustní provedení, boudička a velice komfortní polstrování béžovým plyšem.

2 697
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • Zdarma
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Zolux Cube 3 rohové škrabadlo 116 cm béžové Skvělá cena!!!. Cena, koupit škrabadla a odpočívadla pro kočky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Originální a moderní škrabadlo s hranatou boudičkou, které je vhodné pro umístění do rohu. Má tak vyšší stabilitu, poskytne více prostoru a přesto nezabere moc místa. Velice se hodí do menších bytů. Odpočívadla i boudička jsou potažené hebkým plyšem, uvnitř boudičky je měkký polštář. Kočka si na Cube 3 může brousit drápky, může po něm lézt, skákat a nebo jej prolézat. Ačkoli toto škrabadlo nepatří mezi ta největší, tak i přes to nabízí dostatečný prostor a možnosti vyžití i větším kočkám.
 
Rozměry:116 x 60 x 77 cm 

Parametry:

Zolux Cube 3 rohové škrabadlo 116 cm béžové
Velikost balení 10 ÷ 20 kg
Značka Zolux
Zolux

Komentáře 0