Krásné a variabilní škrabadlo Zolux 3. Je vhodné především do menších prostor, dá se umístit do rohu a s výškou 116 cm nebude příliš zasahovat do okolí. Předností je vysoká stabilita, robustní provedení, boudička a velice komfortní polstrování béžovým plyšem.

Počet
9x9x nabízí 30 dní od obdržení vložek bez otázek.
V ČR nabízíme také dopravu zdarma a vrácení zdarma. Pokud se vám produkt nevejde do obuvi, rádi jej vyměníme.
Vložky 9x9x předefinují, co může být vložka, a chceme, abyste to cítili sami!
2 229
done Skladem Odešleme 07.12.2020
 • Zdarma
  Česká pošta

  1-3 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Pickup

  1-2 pracovních dnů

 • Zdarma
  Balík na pobočku Zásilkovny

  2-3 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Kurýr

  1-2 pracovních dnů

Nebo
Platba na dobírku (+49 Kč)

Zolux Cube 3 rohové škrabadlo 116 cm béžové Skvělá cena!!! Cena, koupit škrabadla a odpočívadla pro kočky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Originální a moderní škrabadlo s hranatou boudičkou, které je vhodné pro umístění do rohu. Má tak vyšší stabilitu, poskytne více prostoru a přesto nezabere moc místa. Velice se hodí do menších bytů. Odpočívadla i boudička jsou potažené hebkým plyšem, uvnitř boudičky je měkký polštář. Kočka si na Cube 3 může brousit drápky, může po něm lézt, skákat a nebo jej prolézat. Ačkoli toto škrabadlo nepatří mezi ta největší, tak i přes to nabízí dostatečný prostor a možnosti vyžití i větším kočkám.
 
Rozměry:116 x 60 x 77 cm 

Parametry:

Zolux Cube 3 rohové škrabadlo 116 cm béžové
Velikost balení 10 ÷ 20 kg
Značka Zolux
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0