Hledáte praktický, moderní a komfortní pelíšek, který je i rafinovaný? Zolux Louna je to, co hledáte. Kvalitní rozepínatelná kukaň s měkkým polštářkem umožní odpočívat v prostorném otevřeném pelíšku, stejně tak je možné se schovat do útulné kukaně.

Počet
659
done Dostupnost: 2-3 týdny

Nebo
Platba na dobírku (+49 )

Zolux Louna jeskyně pro kočky 48,5 cm béžová Skvělá cena!!! Cena, koupit pelíšky pro kočky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Hledáte praktický, moderní a komfortní pelíšek, který je i rafinovaný? Zolux Louna je to, co hledáte. Kvalitní rozepínatelná kukaň s měkkým polštářkem umožní odpočívat v prostorném otevřeném pelíšku, stejně tak je možné se schovat do útulné kukaně. Obě polokoule se spojí rychle a snadno zipem. Polštářek je vyjímatelný a pratelný. Kukaň se čistí jednoduše, pouze navlhčeným hadříkem. Celý pelíšek je lehký, odolný, tvarově stálý.
 
Rozměry (hxšxv):48,5 x 47,5 x 31 cm 

Parametry:

Zolux Louna jeskyně pro kočky 48,5 cm béžová
Velikost balení 400 ÷ 900 g
Značka Zolux
Typ pelechu kukaně a boudy
Barva hnědá, béžová
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0