Zolux Mac kožený postroj pro psy 36 cm modrý Skvělá cena!!!

Fešácký kožený postroj pro mrňouse. Zolux Mac má skvělý střih, který přiléhá především na spodní část hrudníku a mezi přední nohy. Snadno se tak obléká, nenamáhá hrudník a krk a k zapnutí stačí jen jedna karabinka. Vyrobeno z přírodní kůže zdobené vlisy tlapek.

204
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Zolux Mac kožený postroj pro psy 36 cm modrý Skvělá cena!!!. Cena, koupit postroje pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Řada postrojů Mac Leather je určena městským pejskům, kteří preferují kvalitu a atraktivní vzhled. Originální a elegantní design, je vyroben z kůže a podšitý textilním materiálem. Díky tomu je nejen pevný ale i komfortní. V přední části je postroj ozdoben kovovým medailonkem.
Postroj se snadno obléká - do dvou velkých otvrů patří přední nohy. Nic víc nemusíte nikde navlékat nebo protahovat. A stačí už jen zapnout mezi lopatkami.
 
Určeno pro pejsky s obvodem hrudníku 27 - 36 cm.
 

Parametry:

Zolux Mac kožený postroj pro psy 36 cm modrý
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Velikost psa malý
Značka Zolux
Typ postroje rychlozapínací
Barva modrá
Zolux

Komentáře 0