Zolux Mila variabilní pelíšek pro kočky 35 cm Skvělá cena!!!

Spinkání jako na obláčku! Zolux Cube je variabilní pelíšek, který uspokojí kočky milující kukaně i otevřená místa k odpočinku. Vnitřní polštář je oboustranný, samotný pelíšek můžete použít jako kukaň a nebo po jednoduchém složení jako klasický pelíšek.

930
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • Zdarma
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Zolux Mila variabilní pelíšek pro kočky 35 cm Skvělá cena!!!. Cena, koupit pelíšky pro kočky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Spinkání jako na obláčku! Zolux Cube je variabilní pelíšek, který uspokojí kočky milující kukaně i otevřená místa k odpočinku. Vnitřní polštář je oboustranný, samotný pelíšek můžete použít jako kukaň a nebo po jednoduchém složení jako klasický pelíšek. Ve spodním rohu je pelíšek ozdoben stříbrnou výšivkou. Možnost praní v pračce na 30°C.
 
Rozměry:35 x 35 x 35 cm 

Parametry:

Zolux Mila variabilní pelíšek pro kočky 35 cm
Velikost balení 400 ÷ 900 g
Značka Zolux
Typ pelechu kukaně a boudy
Barva černá, šedá
Zolux

Komentáře 0