Zolux přepravka pro hlodavce M šedo-zelená 36 cm Skvělá cena!!!

Bezpečná a pohodlná přepravka Zolux pro hlodavce. Je z velké části průsvitná, můžete tak nepřetržitě sledovat, co váš mazlíček v přepravce dělá. Je vyrobena tak, aby vám dlouho sloužila, dobře se čistila a nerozbila se ani při častém používání.

337
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Zolux přepravka pro hlodavce M šedo-zelená 36 cm Skvělá cena!!!. Cena, koupit přepravky a pelíšky pro hlodavce v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Bezpečná a pohodlná přepravka Zolux pro hlodavce. Je z velké části průsvitná, můžete tak nepřetržitě sledovat, co váš mazlíček v přepravce dělá. Je vyrobena tak, aby vám dlouho sloužila, dobře se čistila a nerozbila se ani při častém používání. Pro vyšší komfort během přepravy doporučujeme do přepravky vložit podestýlku, např. seno nebo stelivo.
 
Rozměry (vxdxš):
26 x 36 x 25 cm 

Parametry:

Zolux přepravka pro hlodavce M šedo-zelená 36 cm
Určeno pro králíka; morče; burunduka; myši a potkany; křečka; osmáka; pískomila
Velikost balení 400 ÷ 900 g
Značka Zolux
Zolux

Komentáře 0