Zolux Rody 3 Mini klec pro malé hlodavce 33 cm červená Skvělá cena!!!

Moderní klec pro malé hlodavce Zolux Rody 3 Mini. Všechny části klece jsou vyrobeny z čirého a odolného plastu, dětem tak umožní neustálé sledování života jejich malého mazlíčka. Součástí je i kompletní vybavení, díky madlu se klec snadno přenáší.

458
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Zolux Rody 3 Mini klec pro malé hlodavce 33 cm červená Skvělá cena!!!. Cena, koupit klece pro hlodavce v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Zolux Rody 3 Mini je klec pro nejmenší hlodavce jako je myška nebo křeček. Výborně poslouží i jako přepravka nebo dočasné ubytování o něco větším hlodavcům. Díky průhledným stěnám můžete v kleci celý den pozorovat život mazlíčka, aniž byste jej rušili. 
Součástí je kolotoč, napáječka i mistička. Klec je určena především pro děti. Proto jsou všechny díly bezpečné, snadno omyvatelné a sestavení klece je snadné.
 
Rozměry:33 x 18 x (v) 21 cm

Parametry:

Zolux Rody 3 Mini klec pro malé hlodavce 33 cm červená
Určeno pro křečka
Velikost balení 0,9 ÷ 3 kg
Značka Zolux
Zolux

Komentáře 0