Zolux Rody 3 Trio klec pro malé hlodavce 53 cm modrá Skvělá cena!!!

Zolux Rody 3 Trio je dokonalým atraktivním obydlím pro malé hlodavce a zároveň skvělou zábavou pro děti. Klec je celá průhledná a umožňuje tak dětem svá malá zvířátka neustále pozorovat během hry ale i běžného denního režimu.

1 378
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • Zdarma
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Zolux Rody 3 Trio klec pro malé hlodavce 53 cm modrá Skvělá cena!!!. Cena, koupit klece pro hlodavce v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Řada klecí Rody 3 pro malé hlodavce s inovovaným dnem a horním okrajem. Klece jsou vyrobeny z transparentního plastu v lehkém šedém tónování a jejich součástí je bohaté příslušenství. Klec je jedinečná díky kompletní průhlednosti - v jakékoli části klece lze pohodlně sledovat život vašich malých mazlíčků. Pro děti je to nejen skvělá podívaná, ale také možnost vzdělávat se o běžném denním režimu myšek, křečků a dalších drobečků. Klec se velice snadno skládá, má praktické vyhotovení, díky kterému se velice snadno čistí. Do klece vedou v každém patře dvířka a rozcvaknutím klipu na bocích se rychle a hravě dostanete do jakéhokoli podlaží klece. 
 
Součástí balení jsou: 
3 patra, 2x kolotoč, 1 napáječka, 2x miska, 1 domeček, 7 dílů pro sestavení tunelu, 4 krytky otvorů 
 
Velikost klece: 40 x 26 x 53 cm 
 

Parametry:

Zolux Rody 3 Trio klec pro malé hlodavce 53 cm modrá
Určeno pro křečka; myši a potkany; pískomila
Velikost balení 3 ÷ 10 kg
Značka Zolux
Zolux

Komentáře 0