Zolux sloupkové škrabadlo s hračkou 63 cm béžové Skvělá cena!!!

To, co kočky milují a potřebují, je hra a broušení drápků. Pokud kočka žije v domě nebo bytě, musíte jí pořídít škrabadlo, jinak to odnese váš nábytek. Skvělou volbou je škrabadlo Zolux, které má sisalový sloupek a aktivní hračku v podobě myšky.

458
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Zolux sloupkové škrabadlo s hračkou 63 cm béžové Skvělá cena!!!. Cena, koupit škrabadla a odpočívadla pro kočky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

To, co kočky milují a potřebují, je hra a broušení drápků. Pokud kočka žije v domě nebo bytě, musíte jí pořídít škrabadlo, jinak to odnese váš nábytek. Skvělou volbou je škrabadlo Zolux, které má sisalový sloupek a aktivní hračku v podobě myšky. Zolux škrabadlo je skvělá volba pro koťata i dospělé kočky. 
 
Rozměry:40 x 40 x 63 cm 

Parametry:

Zolux sloupkové škrabadlo s hračkou 63 cm béžové
Velikost balení 0,9 ÷ 3 kg
Značka Zolux
Zolux

Komentáře 0