Zolux Travel Smart přepravka pro psy a kočky 50 cm Skvělá cena!!!

Krásná přepravka pro kočky a malé psy Zolux Travel Smart. Ideální pro přepravu vašich miláčků na sedadle vozu, je vybavena průřezy pro provlečení autopásu. Velice nízká hmotnost, snadné čištění a dostatek průduchů pro neustále cirkulující čerstvý vzduch.

603
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Zolux Travel Smart přepravka pro psy a kočky 50 cm Skvělá cena!!!. Cena, koupit přepravní boxy a přepravky pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Zolux Travel Smart je lehká plastová přepravka pro bezpečnou přepravu vašich miláčků. Je vyrobena tak, aby poskytla klidné a útulné místo, které je zároveň dobře větrané a světlé. Poskytuje dostatečnou možnost kontaktu s okolím. Přepravku hravě rozložíte a omyjete. Samozřejmostí je komfortní madlo pro pohodlné přenášení. V horním okraji přeravky jsou průřezy pro protažení autopásu.
Vhodné pro psy a kočky o hmotnosti do 8 kg.Rozměry (d x š x v):50 x 34,5 x 32 cm 

Parametry:

Zolux Travel Smart přepravka pro psy a kočky 50 cm
Typ přepravky plastová
Určeno pro fretku; králíka; morče; činčilu
Velikost balení 0,9 ÷ 3 kg
Velikost psa malý
Značka Zolux
Zolux

Komentáře 0